insan kaynaklari

 

Atlantis Bilgisayar olarak, verimlilik ve üretkenliği arttıran, müşterilerin iş yapma süreçlerini kolaylaştıran teknolojilerin, ancak ekip çalışmasıyla gelişeceğine inanıyoruz. Teknolojinin ancak yaratıcılıkla ve özgür fikirlerle birleştiğinde bir anlam ifade edeceğine inandığımızdan Atlantis'te görev yapan her çalışan, kendi özgün fikirlerini geliştirip paylaşmaya teşvik edilir.

İnsan Kaynakları politikamız iki temel ilkeye dayanmaktadır.
Birincisi, ekip çalışmasını teşvik ederek iş hedeflerinde daha başarılı olmak.
İkincisi, bireyleri sorumluluk üstlenmeye, inisiyatif kullanmaya, böylece işlerine ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkmaya yüreklendirmektir. Böylece hedeflere ve insan kaynağına daha iyi odaklanıp, kişilerin katma değerlerinin işin başarısındaki rolünü ön plana çıkarabileceğimize inanıyoruz.

Portföyümüzde yer alan işlerden herhangi biryle yakından ilgiliyseniz ekibimize katılmak için özgeçmişinizi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  adresine gönderebilirsiniz.

Staj Başvurularınız içinde aynı mail adresine özgeçmişiniz okudugunuz okul bölüm vb.. gibi ayrıntılı bilgileri atarak başvurabilirsiniz...