data_kurtarma.png

ATLANTİS
Yaşadığımız yüzyılda bilginin değeri gün geçtikçe önemli bir şekilde artmaktadır. Bir bit bilginin değeri bazı durumlarda düşünce sınırlarını bile aşıyor. Bilgi kayıplarının çok büyük önemi var günümüzde ve bunun sonucunda inanılmaz ekonomik kayıplara yol açmaktadır.
Data kurtarma (veri kurtarma), kendi çapında çok zor ve pahalı iştir, özel cihazlar, ortam ve data kurtarma (veri kurtarma) konusunda yüksek bilgisi olan uzmanları gerektirir. Sık rastladığımız gibi, şirketler, kişiler bilgilerini kaybettikleri zaman bilgisayar tamiratı yapan kişi ve kuruluşlarına başvururlar. Fakat bu tamir servisleri kaliteli bir şekilde bilgilerinizi kurtarmasını ve en önemlisi bilgilerinizin güvenliği ve gizliliğini sağlayamazlar.

DATA KURTARMA
Atlantis Bilgisayar yukarıda belirttiğimiz şartların farkında olup, 1996 senesinden beri data kurtarma (veri kurtarma) konusunda hizmet vermektedir ve bu konuda Türkiyede lider şirketlerinden biridir. Geçen sene bu konuda yatırımını yaptığımız cihazların Türkiye'de başka firmada karşılığı yoktur. Malum olduğu üzere teknolojiyi an be an takip etmek gerekir. Uzman kadromuz sayesinde en kaliteli ve en kısa sürede bilgilerinize tekrar kavuşmanız ve memnuniyetiniz için, ve bilgilerinizin güvenliği için çalışmaktayız. Ayrıca iyi hizmet ve ideal çözüm için data kurtarma için gerekli olan "clean room" bünyemizde mevcut olmasının yanında Türkiye'de sayıları iki elin parmaklarını geçmeyecek sayıda bulunan profesyonel veri kurtarma arçaları ve kartlarına sahip ender kuruluşlardan biridir. Bu konuda son yatırımını da yapmış olup 2018 model cihazlarla veri kurtarma yapmaktadır. Son teknoloji cihazlarımızla yanmış, sele kapılmış, manyetik alanda kalmış gibi umutsuz vaka gibi görünen hard disklerde bile sonuç alabilmekteyiz.
Bugüne kadar dünya ve ülkemiz çapında ünlü firmalarla çalıştık ve çalıştığımız müşterilerimiz veri kurtarma konusunda memnuniyetlerini hem yazılı, hem de sözlü olarak tarafımıza iletmişlerdir. Bunları bizim referanslarımız sayfasında bulabilirsiniz.

Firmamız veriyi kaybetme şekli nasıl olursa olsun:
- Veriyi silme
- Diski formatlama
- Disk bozulması
- Kart yanması
Ve akla gelebilecek her türlü kaza sonucu oluşan disklerden bilgileri 100%'e yakın bir başarı ile kurtarmaktadır.

VERİ KURTARMA
Önemli: Disk bozulduğu, data kaybı yaşandığı zaman kişiler disk içini açmaya ya da otomatik veri kurtarma programları kullanmaya çalışmaktadır. Bu çok yanlış bir hareket olup, sonucunda geri dönülemez hasarlara yol açmaktadır. Veri kaybı yaşandığı zaman, ilk önce işin uzmanından bu konuda yardım almanızı tavsiye ederiz.

  • Hard Disklerden Data kurtarma

  • Taşınabilir disklerden Data kurtarma

  • SSD Data Kurtarma

  • CF Card Data Kurtarma

  • Akıllı Telefonlardan Data Kurtarma

  • Flash Belleklerden Data Kurtarma

  • SCSI - SAS - RAID - SERVER Porfesyonel sistemlerden Data Kurtarma