seo_web.png

 

Web Siteniz Google SEO Uyumlu mu?

Google'da ilk sayfada olmak tesadüf olmadigi gibi, ilk sayfada çikmak her zaman ilk sayfada kalinacagi anlamina da gelmez. Google'in binlerce mühendisi insanlar gibi düsünebilen bir sistem (örümcek) gelistiriyorlar ve hergün buna yeni ilaveler yapiyorlar.

Tek bir amaçları var!!!

ÖZGÜN, GÜNCEL, DÜZGÜN ve alaninda iyi web sitelerini hedef kelimelerde ilk sayfada çikarabilmek. Google biliyor ki; bunu yapabildigi müddetçe dünyanin en güçlü arama motoru olma ünvanini elinde tutacaktir.

ÖZGÜN, GÜNCEL, DÜZGÜN ve alaninda iyi bir web sitesi için biz sartlarin tümünü saglayan bir paket çözüm sunuyoruz. Siz sadece dinamik ve SEO uyumlu içerik ve ürün yönetimimiz ile siteniz bilgi saglayacaksiniz.

Bizi arayin çözümlerimizin ne ifade ettigini ögrenin...  

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Günümüz reklamcılık sektöründeki en büyük ataklardan biri şüphesiz internettir.İnternette reklam vermek,diğer reklam araçlarına göre maliyet olarak çok daha uygun ve daha etkilidir.Arama Motoru Optimizasyonu ile istediğiniz kelimelerde sıralamalar elde ederek,en uygun hedefli ziyaretçiye ulaşır,potansiyel müşteri portföyünüzü geliştirirsiniz.

En Uygun Hedefli Ziyaretçi

Reklamcılık sektörünün en temel taşı reklamın etkisidir.Hedef kitle ne kadar geniş olursa olsun etkisi sınırlı oldukça reklamverene geridönüşü çok zayıf olacaktır.Arama Motoru Optimizasyonu geri dönüş oranı en yüksek reklamcılık ürünüdür.Diğer web sitelerinin yaptığı üzere Adwords ve benzeri sistemleri kullanmamaktayız. Elde edilen sonuçlar tıpkı sizin sitemize ulaşırken yaptığınız gibi doğal arama sonuçlarıdır ve etkisi çok daha kalıcıdır.

21.yy Reklamcılık Atağı:SEO

SEO'nun ingilizce açılımı Search Engine Optimization'dur.Türkçe olarak anlamı Arama Motoru Optimizasyonudur. Sizin seçeceğiniz belirli kelimelerde,arama motorları üzerinde sonuçlar elde etme hedefindedir. SEO'nun etkisini basit bir örnekle kavramak mümkündür.Bir kurs sahibi,broşür basımı ve dağıtımı için milyarlar harcayabilir.Çoğu kişi okuma ihtiyacı duymadan broşürü atar.Ancak SEO ile belirlediğiniz kelimeye ulaşmak isteyen ziyaretçiler elde edersiniz.