teknik servis

Kendi Teknik servisimizde itinayla her türlü bilgisayar ve yan ürünü tamir ve bakımı yapılır

Hard-diskteki bilgileriniz(disk arızalıda olsa) kurtarılarak eski haline çevrilir,data kurtarma yapılır.

Software-çakışma problemleri giderilir,ETA vb.. paket programlara zarar vermeden yedekleme vb.. yapılır,virüs taraması yapılır...

Evlere-işyerlerine servisimiz vardır.

TEKNİK SERVİS BAKIM Sözleşmesi çözümlerimiz için bilgi-fiyat alınız...

Atlantis Bilgisayar alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markaya bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır.

Teknik Servis Çağrı merkezimize ulaştıktan sonra , tek bir telefonla markalı - markasız ürünlerin, yazılımların çözümleri hakkında tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. 

Bilgisayar hayatımızın reddedilmez gerçeği, tabii problemleriyle birlikte. Teknik servis hizmeti verdiğimiz firmalar bizden önce teknik servis elemanlarının ofislerinden çıkmadığını problemlerinin hiç bitmediğinini anlatıyorlardı. Bizden servis aldıktan sonra bilgiyi istedikleri her an kullanıyorlar.Atlantis Bilgisayar teknik servis ekibi bu doğrultuda garantili teknik servis hizmetleri vermektedir. ..

Atlantis Bilgisayar olarak müşterilerimizin ürün ve hizmetlerinin hedef kitlelerine daha verimli ve hızlı ulaşmasını sağlayan profesyonel çözümler sunarız. Firma içi işlemleri hızlandran ve çalışma verimliliğiniz arttıran uygulamalar geliştiririz. Müşterilerimizin isteklerini dinler ve kuruma özgü çözümler ile kurum imajı ile bağdaşan bütünsel uygulamalar geliştiririz. Her zaman dünyadaki değişimi takip eder, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanırız.

Marka bağımsız bilgisayar tamir ve bakımı. · Notebook (dizüstü bilgisayar) tamiri. · Printer (yazıcı) tamir ve bakımı. · Windows ve driver yükleme. · Data (bilgi) kurtarma. · ADSL kurulumu. · Virüs temizleme. · UPS (KGK) tamiri. · LCD ve CRT monitör tamiri. · Kablolu ve kablosuz network (ağ) kurulumu. · Kurumsal bakım anlaşması. · Hızlı ve garantili teknik servis.