CAPTAIN AMERICA Kış Askeri Cilt 2

Favorilere ekle
Fiyat: 25,00 TL
İletişim 532-243 73 92
Eklendi 23-04-2017 11:32:27

Açıklama

CAPTAIN AMERICA
Kış Askeri
Cilt: 2 
Brubaker & Erting & Lark &
Perkins & Leon
 
Gerekli Şeyler Yayıncılık

Cilt-2

BASKISI TÜKENMİŞTİR.
2014  1.Baskı / Kuşe / 16 X 24 Cm / 136 Sayfa
Captain America Winter Soldier,uzun zaman sonra çizgi roman piyaslarında Captain America'ya çok büyük bir saygınlık kazandırmış ve birçok ödüle layık görülmüş bir eser olmakla beraber Marvel'ın başarılı sinema uyarlamalarından "Kış Askeri" filmine de ilham kaynağı olmuştur.Kendi içerisinde birçok süpriz taşıyan ve gerek okuyucusunu gerekse izleyicisini hop oturtup hop kaldıran bu hikâye ayrıca diğer Captain America serilerine de bir giriş nitaliği taşımaktadır.Bucky ve Captain America'nın eski sevgilileri gibi birçok karakter de Türk okuyucusu ile bu eserde karşılaşmaktadırlar. Türkiye'de de vizyonda kaldığı süre boyunca eleştirmenlerden çok iyi notlar alan filmin orjinal çizgi roman versiyonu raflardaki yerini alıyor.?
Kış askeri,Captaın America mücadelesi nihayetinde sonra eriyor.Captain America'nın rüyalarını ve hatıralarını zehir eden sorular zinciri akla gelebilecek en zalim şekilde cevaplanıyor.Bu zalimliğin sonunda ise General Lukin, eski yaraları tekrar açan ve hiç iyileşmeyecek yeni yaralar açamakla tehdit eden ilk toptan saldırısını gerçekleştiriyor.Bütün bunların odağında ise tanrısal güçlere sahip Kozmik Küp ve efsanevi Kış Askeri var. 
(Tanıtım Bülteninden)

 

KENDİ OKUDUĞUMUZ İHTİYAÇ FAZLASI ÇİZGİ ROMANLARIMIZI SATIYORUZ. TEMİZLİK VE ORJİNALLİK KONUSUNDA ŞÜPHENİZ OLMASIN. SAHAF DEĞİL BİLGİSAYARCIYIZ.

 

 

 

Konum


İlan detayları

İlan ID'si: 599
Gösterildi: 612
Sona ermekte: 18-01-2020 08:32:00